Firma

Firma

Email Drukuj PDFFabryka IPCGANSOW

GANSOW, oddział koncernu IPC, reprezentuje sektor przemysłu zajmujący się pielęgnacją posadzek,  specjalizując się w produkcji zamiatarek oraz urządzeń szorująco-odsysających (z różnymi rodzaju napędami) do profesjonalnego użytku. Swoim ponad 30 letnim doświadczeniem firma podbija rynki międzynarodowe by obecnie stanowić ich 80 % obrotu całkowitego.

Ciągłe dążenie do rozwoju i dbałość o utrzymanie jakości urządzeń doprowadziło IPC Gansow do stworzenia dwóch linii produktów.:

- Linia JET - z przeznaczeniem dla rynku profesjonalistów.

- Linia PREMIUM - urządzeń wyspecjalizowanych, dla użytkowników bardziej wymagających.

Wysoka jakość, niekwestionowane wysokie osiągi i wydajność, jak również sieć prężnie działających serwisów zapewnionych przez dostawców urządzeń, czyni z IPC Gansow wiarygodnego partnera, który jest w stanie rozwiązać każdy problem zwiozany z utrzymaniem czystości. Firma umiejętnie powiększa swoją ofertę dla dystrybutorów i klientów finalnych zarówno pod kątem opłacalności zakupu jak i jakości urządzeń.

Szczególna troska o ergonomiczność urządzeń oraz szczegółowe badania rynkowe i  marketingowe umożliwiły IPC Gansow stworzenie maszyn, bezpiecznych dla  użytkownika, kompletnie wyposażonych w akcesoria spełniające wszystkie wymogi  klienta jak również środowiska naturalnego.

IPC Gansow posiada certyfikaty UNI EN ISO 9001:2000 

ECO - CLEAN jest bezpośrednim importerem urządzeń do utrzymania czystości firmy GANSOW. Oferujemy urządzenia szorująco-odsysające do posadzek i zamiatarki firmy Gansow, odkurzacze przemysłowe, ręczny sprzęt czyszczący (wózki, mopy, itp.), koncentraty czyszczące do urządzeń szorująco-odsysających.

Dzięki stosowaniu urządzeń szorująco-odsysających uzyskujemy idealnie wyczyszczone podłoże w bardzo krótkim czasie, dużą oszczędność wody i środków chemicznych. Oprócz wymienionych zalet znacznie zmniejsza się zapylenie i stwarza się bezpieczniejsze warunki pracy (czysta i sucha posadzka).

Nasze urządzenia znalazły zastosowanie w setkach zakładów różnych branż na terenie kraju i doskonale sprawdziły się w odczyszczaniu i czyszczeniu bieżącym obiektów produkcyjnych, magazynowych, korytarzy, hal, placówek handlowych. Urządzenia zasilane są z wysokowydajnych baterii oraz z sieci 220 V. Wydajność w zależności od typu maszyny waha się od 400 do 3000 m2/godz.


 


YOU ARE HERE:

stat4u